Sosyal Medya Danışmanlığı ile Kazancınız

Sosyal Medya Danışmanlığı ile Kazancınız

Bir internet hesabınız var ve bu hesap kurumsal markanıza ait ise o zaman mutlaka en iyi şekilde yönetilmesi gerekir. Çünkü sosyal medyanızı ne kadar iyi yönetirseniz sektörel olarak kendinizi o kadar doğru ifade etmiş olursunuz. Bunun içinde doğru çözüm sosyal medya yönetimi hizmeti almaktır.

Sosyal medya uzmanı yaptığı çalışmalarla ilgili sizi detaylıca bilgilendirecek ve daha da önemlisi olumlu geri dönüş alanızı sağlayacaktır.

Detaylı sosyal medya analizi

Sosyal medya hesaplarının doğru yönetilebilmesi için tasarımların mutlaka doğru hazırlanması gerekiyor. Bu marka bilinirliğinin artırılması için önemlidir. Hazırlanmış olan tasarımlarınız hedef kitlenize ulaşırken sizi daha profesyonel gösterecek ve marka bilinirliğinizi artıracaktır.

Sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi ile kazancınız ne olacak?


  • Hedef kitlenize uygun reklamların hazırlanması

  • Paylaşımlarınızın ilgi çekici görsellere sahip olması

  • Planlı paylaşım

  • Firmanıza uygun olan sosyal medya platformlarının belirlenmesi

  • Mesajlarınızın anlık okunarak yanıtlanması

  • Müşteri yorumlarına yanıtlar

  • Özel gün ve zamanların belirlenerek paylaşımların yapılması

  • Müşteri odaklı çalışma

  • Rakip firma hesaplarının analizi


İster kurumsal kimlik çalışması olsun, isterseniz sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi mutlaka bu alanda uzman bir destek almanız gerekiyor. Sosyal medya markanızın vitrini olmaktan çıkmış artık büyük ve önemli bir pazar yeri halini almıştır. Doğru adımların atılması ise size hızlı geri dönüşler sağlayacaktır.

Sosyal medya yönetim fiyatları ne kadar?

Sosyal medya yönetimindeki amaç sektörünüzde fark edilmenizi sağlamak işinizi ve iş hacminizi büyütmek, bunun için sosyal medya yönetimi için harcayacağınız paranın asla masraf olmadığını bilmeniz gerekiyor. Sosyal medya danışmanlığı aylık olarak alınan bir hizmettir minimum 1000 TL gibi bir rakamla başlarken yapılacak olan çalışmanın şekline ve büyüklüğüne göre de fiyatlar değişebilir. Ödemiş olduğunuz bu ücreti firmanızın kazancı doğrultusunda düşündüğünüzde aslında önemli rakamlar olmadığını da göreceksiniz.

Sosyal Medya

Sosyal medya markaların, firmaların ve insanların kendi hedef kitlesini oluşturması ve oluşturduğu bu kitle ile özgürce iletişime geçtiği bir platformdur. Kendinizi ya da ürünlerinizi fotoğraf ve sloganlarla en güzel şekilde ifade edebilirsiniz.

Markanızı sosyal medyada daha görünür ve güçlü bir hale getirmek için https://www.timsahajans.com.tr/ adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

0 Yorum

TAKİP ET @timsahajans