Hakkımızda

Timsah Ajans Reklam Yazılım Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Timsah Ajans olarak güncel teknolojileri takip ederek firmaların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunan bir firmayız. Sektörde güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olarak yüksek referans sayısı ile ulusal ve uluslararası pek çok firmaya danışmanlık hizmeti veriyoruz. Genç, dinamik ve alanında uzman kadromuzla 16 yıllık deneyimimizi birleştirerek müşterilerimize ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri sağlıyoruz. Müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.


Dijital Dünyada Fark Yaratın

Dijital dünyada her geçen gün artan rekabetin sert koşullarının farkındayız. Bu noktada sektöre dair pek çok hizmeti sunuyor ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz. İş birliği yaptığımız firmalarımızın dijital dönüşümlerini gerçekleştiriyor, dijital dünyada fark yaratan ve öncü konumda olmalarını sağlıyoruz. Teknolojik altyapımız ile gelişen trendleri yakından takip ederek markaların ihtiyaç duyduğu dijital dönüşüm stratejisini belirleyerek planlama yapıyoruz. 


Başarı ve Performans Odaklı Yaklaşım

Her markanın farklı ihtiyaçlarının olduğunu biliyor, her marka için aynı çalışmayı yapmak yerine markanın ihtiyaçlarına uygun çalışmalar yapıyoruz. İş birliği yaptığımız markaları doğru stratejilerle başarıya ulaştırıyoruz. Çalışmalarımızı şeffaflık ilkesiyle yürütüyor, yaptığımız tüm çalışmalar ve analizler hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. 


Dijital Dünyaya Dair Aradığınız Her Şey 

Türkiye’nin en kaliteli ve en güvenilir SEO danışmanlığı hizmetini veren firmalar arasındayız. SEO danışmanlığının yanı sıra e-ticaret danışmanlığı, grafik tasarım, UI tasarım, yazılım, sosyal medya yönetimi, mobil uygulama, video & animasyon, fotoğraf ve video çekimi gibi birçok hizmeti müşterilerimize sunuyoruz. 

Kurumsal kimlik çalışması ile marka kimliğinizi oluşturarak kreatif ve öncü fikirlerle markanızı dönüştürüyor ve kurumsallaşma sürecinizi hızlandırıyoruz. Kaliteli ve doğru bir SEO stratejisi ile arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Sosyal medya ve dijital pazarlama ile sosyal medya kimliğinizi oluşturuyoruz. 

Bugün, dinamik ekibimiz ve müşterilerimizle kocaman bir aileyiz. Her geçen gün büyüyen ailemizin bir parçası olabilir, markanızın online görünürlüğünü artırabilirsiniz. Siz sadece işinize odaklanın, dijital dönüşümünüzü biz tamamlayalım. 

TAKİP ET @timsahajans