SEO Danışmanlığı
SEO Danışmanlığı

İnternetin kullanımının dünya çapında yaygınlaşması ile beraber internet siteleri arasındaki rekabet artmaya başladı. Özellikle kurumsal firmalar, ürünlerini ve sundukları hizmetleri daha çok müşteriye ulaşmak amacı ile internet sitelerini, Google başta olmak üzere arama motorlarında ön plana çıkarmayı hedefliyor.


SEO Nedir?

Açılımı, “Search Engine Optimization“ olan SEO, internet sitenizin başta Google olmak üzere arama motorlarının algoritmalarına uygun bir şekilde düzenlenerek önemli anahtar kelimelerde ön plana çıkması anlamına gelir. SEO çalışmasının yapıldığı siteler, rakiplerine kıyasla arama motorlarında önemli anahtar kelimelerde üst sıralara yerleşerek daha fazla kitleye ulaşmayı başarırlar.


Neden SEO Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız?

Dijital dünyadaki rekabet nedeniyle hiçbir web sitesi kendi sektöründe yalnız değildir, karşısında pek çok rakip firma bulunur. Web sitenizin daha fazla kitleye ve müşteriye ulaşabilmesi için rakiplerinin önüne geçmesi gerekir. SEO danışmanlığı web sitenizin arama motorları ile ilişkisini analiz ederek hatalı alanları düzeltir, sitenizi arama motorları algoritmasına uygun hale getirir. 


Timsah Ajans Olarak Biz Neler Yapıyoruz?

Anahtar Kelime Analizi

Web sitesi olarak hedeflediğiniz kitle doğrultusunda anahtar kelime analizi yapıyoruz. Web sitenize özel anahtar kelime listesi hazırlayarak stratejimizi bu doğrultuda planlıyoruz. 


Site İçi SEO Analizi

Site içi SEO analizi ile sitenizin içyapısı hakkında sizlere bilgi veriyoruz. Web sitenizi Google algoritmasına uygun şekilde düzenliyoruz. 


Backlink Analizi

Backlink analizi ile web sitenizin aldığı backlinkleri rapor halinde size sunuyoruz. 


Sektör ve Rakip Analizi

Sektör ve rakip analizi yaparak rakiplerinizin önüne geçebileceğiniz işlemleri belirliyoruz. SEO stratejimizi bu yönde oluşturuyoruz. 


İçerik Stratejisi

Oluşturduğumuz anahtar kelime grupları ve hedef kitle analiziyle birlikte web sitenizin içerik stratejisine yön veriyoruz. SEO’ya uygun tanıtım yazıları ile web sitelerini besliyoruz. 


Sosyal Medya Stratejisi 

Sosyal medya reklamcılığı ile web sitenizi daha fazla kitleye ulaştırıyoruz. 


Zararlı Link Analizi

Zararlı link analizi ile web sitenizde bulunan zararlı linkleri tespit ediyor ve kurtulmanızı sağlıyoruz. 


Raporlama ve Teknik Destek

SEO stratejisi doğrultusunda yapılan tüm işlemleri size raporlar halinde sunuyor ve sizi bilgilendiriyoruz. SEO çalışmalarından sonra da teknik destek sağlamaya devam ediyoruz. 


Sıralama Takibi

Sıralama takibi yaparak sitenizin gün gün yükselişini takip ediyor, size bilgi veriyoruz. Detaylı bilgi için;
TAKİP ET @timsahajans