Video & Animasyon
Video & Animasyon

Video animasyonlar sınırsız kullanım alanına sahip üretimlerdir. İyi düşünülmüş video animasyon fikirleri ekstra reklam bütçesi gerektirmeden hedef kitleye erişim sağlanmasında etkilidir. Yapılan birçok araştırmaya göre, sektöre uygun hazırlanmış video animasyonlar, tanıtımlara oranla yaklaşık 6 kat daha etkilidir. 

Dünyada her şey çok hızlı yaşanırken, özellikle tanıtım faaliyetleri önem veren firmalar video içerik reklamlarının etkisinden yararlanıp işlerini daha kolay büyütmeyi tercih eder. Firma ve ürün tanıtımlarında vermek istediğiniz mesajı iyi kurgulanmış ve tüm aşamaları titizlikle hazırlanmış kısa bir video & animasyon aracılığıyla çok daha etkili bir şekilde verebilirsiniz. 

Görselliğin ön plana çıktığı günümüzde son derece ilgiyle izlenen, kolayca anlaşılan ve müşteri davranışlarını etkileyen 2D ve 3D animasyon ve videolar hedef kitleye ulaşmak için en etkili araçlardan biridir. Bir ürün satın almak isteyen potansiyel müşteriler ürünle ilgili video animasyonları izleyerek alıp almamak konusunda karar verir. 

Günümüz teknolojisinde birçok video içeriğinden bahsetmek mümkündür. 


2D Animasyon

2D animasyon, iki boyutlu olarak üretilen video içerikleridir. Animasyon videoları ürün-hizmet tanıtımı, reklam filmleri, oyun tanıtımı, sunum videoları gibi pek çok alanda kullanılır. 2D animasyon videolar sosyal medya üzerinde en çok izlenen reklamlardır. Anlatım kolaylığı sağlar ve izleyici üzerinde etki bırakır. 


3D Animasyon

3D animasyon, üç boyutlu üretilen video içerikleridir. Gerçeğe en yakın olan bu tür animasyonlar, hedef kitleye gerekli mesajı verebilmek için hazırlanır. 3D animasyon video kitleleri yakalama ve markaların satışlarını artırmada önemli rol oynar. Dijital pazarlama stratejilerinde kullanılan 3D animasyon videolarda kullanılan yaratıcı çalışmalar ve 3 boyutlu efektler uzun süre akılda kalıcıdır. 

Yüksek kalitede hazırlanan 3D animasyon filmleri sunduğu yaratıcı çalışma alanı sayesinde düşük maliyetle hayal gücünüzün ötesinde sahneleri müşterilerinizle buluşturmanızı sağlar. 


Sosyal Medya Videoları

Sosyal medya platformlarına uygun kampanya, açılış ya fa ürünlerinizin tanıtımını etkin bir şekilde yapılmasına imkân tanıyan çalışmalardır. Sosyal medya videoları, sosyal mecralarda gönderilerinizin daha fazla etkileşim almasını sağlar. Siz de sosyal medya videoları ile sosyal medyadaki etkileşiminizi ve görünürlüğünüzü artırın. 


Tanıtım Filmi

Dijital dünyada kendinizi anlatabilmenin en kolay ve etkili yolu tanıtım filmlerinden geçer. Sesli ya da sessiz olarak hazırlanabilen bu tanıtım filmleri markanızın dijital dünyada fark edilmesine olanak tanır. 

Timsah Ajans ailesi olarak her türlü video animasyon çalışmalarınızı fikir aşamasında teslim alırız. Projenize uygun çözümler geliştirir, senaryo, metin, kurgu, animasyon, ses ve montaj gibi aşamaların tamamını planlarız. Planlama aşamasının ardından ise bu alanda uzman olan ekibimizle fikirleri pratiğe dökeriz. Bunu yaparken de sizi ailemizin bir parçası kabul eder ve sizin için en iyisini hazırlamaya çalışırız. 
Detaylı bilgi için;
TAKİP ET @timsahajans