Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya internet dünyasında en aktif bir şekilde kullanılan bölümlerin başında gelmektedir. Günümüzde yediden yetmişe herkes sosyal medya sitelerini aktif bir şekilde kullanmakta ve günden güne sosyal medya kullanımında artış olmaktadır. Bu yüzden sosyal medya, kurumlar, kuruluşlar ve işletmeler için büyük kitlelere ulaşma yolunda çok işe yaramaktadır. Günümüzde neredeyse her işletme ve kuruluş sosyal medya ile tanışmaya başlamış ve aktif bir şekilde kullanmaya başlamaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Günümüzde dünya çapında milyarlarca insan tarafından aktif bir şekilde kullanılmakta olan sosyal medya, işletmelerin, firmaların ve kuruluşların büyük kitlelere ulaşması bakımından oldukça etkilidir. Ancak sosyal medyada büyük kitlelere ulaşmak sanıldığı kadar kolay değildir. Sosyal medya danışmanları ise bu konuda devreye girmektedir. Firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin büyük kitlelere ulaşması konusunda size yardımcı olacak, gerekli düzenlemeleri yapacak olan kişi sosyal medya danışmanları ve firmalarıdır. Sosyal medya uzmanı, oluşturacağı stratejiler sayesinde markanızı ve ürününüzü sosyal medyada büyük kitlelere ulaştırarak reklam olanağı sağlayacaktır.

Timsah Ajans Olarak Biz Neler Yaparız?

  • Markanızın ve işletmenizin sosyal medya sayfalarını açarak profesyonel anlamda yönetiyoruz.
  • Sosyal medya reklamcılığı konusunda yeni stratejiler üreterek reklamlarınızı milyonlara ulaştırıyoruz.
  • Markanız ve işletmenizin etkinliklerini, kampanyalarını müşterilerinize duyuruyoruz.
  • Sosyal medyadaki görsel ve tasarımlarınızı yönetiyor ve geliştiriyoruz.
  • Sosyal medya hesaplarınıza ve sayfalarınıza gelen müşteri mesajlarını ve yorumlarını rapor haline getirip size bildiriyoruz.
  • Sosyal medya sayfalarınızdaki üye ve kullanıcı sayısını arttırarak markanızın daha büyük kitlelere hitap etmesini sağlıyoruz.
  • İşletmenizin sosyal medya sayfalarını güncel tutabilmek için düzenli olarak içerik giriyoruz.
  • Sosyal medya sayfalarınızda ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tanıtımını yaparak müşteri bulmanızda yardımcı oluyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?


Timsah Ajans olarak bünyemizdeki profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizlere vaat ettiğimiz her işlemi eksiksiz yerine getiriyoruz ve hizmet sonrasında da teknik destek vermeye devam ediyoruz.


Yaptığımız işlemleri gün gün rapor ederek size iletiyor, aklınızdaki soru işaretlerini gideriyoruz. Timsah Ajans olarak birçok kuruma ve şahsa hizmet sunmaktayız. Referanslarımızı inceleyerek önceki çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

Menü