Grafik Tasarım
Grafik Tasarım

Markayı veya işletmeyi ön plana çıkaran kurumsal kimliği ve logosudur. Web sitesinin rakiplerinin öne geçmesini ve daha fazla kitleye ulaşmasını sağlayan en büyük etkenlerden biri grafik tasarımdır. Profesyonel tasarımların kullanıldığı bir internet sitesi akılda kalır ve rakip sitelerin önüne geçmenizi sağlar. 

İnternet sitesinde yer alan görsellerin profesyonel derecede kaliteli olması ve kullanıcıya verilmek istenen mesajın net ve kayıpsız biçimde aktarılmasını sağlamalıdır. Ayrıca, internet sitelerinin dışında sosyal medya paylaşımları için de Grafik Tasarım çok önemlidir. Sosyal medya görsellerinin ilgi çekici, özenli olması markanın veya ürünün ön plana çıkmasında etkili olacaktır. 

Sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra logo, reklam, afiş ve kapak fotoğrafları gibi birçok tasarımında uzmanlarca yapılması marka değerini yükseltecektir. Bu kapsamda grafik tasarım yapılırken profesyonel kişilerle çalışılması gerekir. Timsah Ajans olarak markanızın kurumsal kimlik çalışmalarını yapıyor, sosyal medyaya özel tasarımlarımızla markanızı ön plana çıkarıyoruz. 


Timsah Ajans Olarak Biz Neler Yaparız?

Firmanızı, ürününüzü, sosyal medyanızı veya internet sitenizi en iyi anlatacak biçimde tasarımlar oluşturarak markanızı rakiplerinizin karşısında öne çıkarıyoruz. 

Uzman ekibimiz ile tasarımları yaparken renk uyumuna, tasarım boyutuna dikkat ediyor ve tasarımların en iyi şekilde hazırlanması için titizlikle çalışıyoruz.

Yapılan tasarımlarda istenildiği takdirde gerekli düzenlemeleri yapıyor ve markanızı, ürününüzü en iyi şekilde tasarlıyoruz.

Logo, kartvizit, reklam, afiş ve benzeri her türlü tasarımı hayal ettiğiniz biçimlerde ele alıyoruz.

Tasarımlarda kullanılacak yazıları ve görselleri hazırlayarak sitenizi veya markanızı en iyi biçimde yansıtacak öğelere yer veriyoruz.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Timsah Ajans olarak yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Kreatif ve yenilikçi adımlarla sizin için en uygun tasarımları hazırlıyoruz. Müşteri memnuniyetine en üst düzeyde önem veriyoruz. Aklınızda soru işareti bırakabilecek bir durum söz konusu olduğunda anında teknik destek sağlıyor ve siz değerli müşterilerimizle ilgileniyoruz. 


Detaylı bilgi için;
TAKİP ET @timsahajans