Mobil Uygulama
Mobil Uygulama

Günümüz insanının teknolojiden en büyük beklentisi kolay, ulaşılabilir olması ve en önemlisi hızlı olmasıdır. Bunun farkında olan firmalar ve kurumlar ise ürün veya hizmetini tüketicisine, müşterisine en kolay ve hızlı şekilde ulaştırmak ister. Mobil telefonlar ve tabletler hayatımızın her alanında kullandığımız teknolojik araçlardır. Firmalar, mobil cihazlarla uyumlu oldukları takdirde kolay ulaşılabilir olur.  
Mobil uygulamalar özel tasarım yapısıyla cep telefonu ve tablete uyumlu olarak tasarlanan yazılımlardır. Mobil uygulamalarda uygulamanın çalışacağı platforma uygun tasarım ve kodlama yapılır. Mobil uygulamada ekran boyutunun yanı sıra kullanılan yazılım dili de değişir. Yazılım dili hazırlanacak platforma göre Android veya iOS olabilir. 
Mobil uygulamalar işletmelerin geniş kitlelere ulaşmasını sağlar. Mobil uygulamalar ile müşteri kitlenizi artırabilir ve müşterilerinize daha iyi hizmet verebilirsiniz. Aynı zamanda bir alışveriş uygulaması ile ürünlerinizi mobil cihazlarda sunabilirsiniz. Bu sayede kullanıcılara her an ve her yerde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 


Mobil Uygulama Çeşitleri

Android Uygulama
Android uygulamalar sürekli geliştirilen ve kullanım oranları da her geçen gün artan öncü yazılımlardandır. Android uygulama mobil yazılım sektörü içerisinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen sistemler arasındadır.
Firmanızı gelişen ve yaygınlaşan mobil dünyaya hazırlamak istiyorsanız ve müşteri kitlenize profesyonel bir şekilde ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken sizin de bir mobil uygulama ile Google Play uygulamasında yerinizi almanız olacaktır. 


iOS Uygulama
iOS uygulamalar, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarında etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Bu nedenle de biz siz değerli müşterilerimize iOS mobil uygulamaları da tasarlamaktayız. Böylelikle dünyada kullanım oranı oldukça yüksek olan iOS cihazlardan ürün ve hizmetlerinize erişmek isteyen kullanıcılar, sizi kolaylıkla bulabilmektedir.


Mobil Uygulama Firmaları
Mobil uygulama yapabilmek için alanında uzman bir ekiple çalışabilirsiniz. Timsah Ajans olarak uzman ekibimiz, sektörel tecrübemiz ile her zaman müşterilerimize kaliteli hizmet sağlıyoruz. Güncel yazılımları kullanarak hayal ettiğiniz ve sizin için en uygun mobil uygulamayı hazırlıyoruz. Başarılı bir mobil uygulama ile sektörünüzdeki pazar payınızı artırmanıza yardımcı oluyoruz. Hazırladığımız mobil uygulama ile marka gücünüzü artırmanıza katkı sağlıyoruz.  

Detaylı bilgi için;
TAKİP ET @timsahajans