E-Ticaret Danışmanlığı
E-Ticaret Danışmanlığı

Günümüzde internet kullanımının oldukça yaygınlaşması ile firmalar, markalar ve işletmeler internet sektörüne giriş yaparak ürünlerini veya hizmetlerini internet üzerinden çevrimiçi bir şekilde müşterilerine sunuyor. İnternet üzerinden çevrimiçi bir şekilde yapılan ürün, hizmet ve benzeri şeylerin satışı veya dağıtımı e-ticaret olarak adlandırılır. 

Daha kolay bir tanımı ile ticaretin internet üzerinden çevrimiçi bir şekilde yapılması elektronik ticaret, yani e-ticaret olarak adlandırılmıştır. Daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve daha verimli satışlar yapabilmek adına gerekli olan önemli noktalara ulaşabilmek için e-ticaret danışmanlığı almak gerekir.  

Profesyonel bir e-ticaret danışmanlığı hizmeti alan işletme sahipleri, yapacakları elektronik ticaretlerde son derece yüksek verim alma fırsatı yakalayacak ve daha çok satış yapmayı başaracaklardır. Timsah Ajans olarak sizlere ihtiyacınız olan her türlü desteği sağlıyor ve e-ticaret konusunda yüksek seviyede danışmanlık hizmeti sunuyoruz. 


Timsah Ajans Olarak Biz Neler Yaparız?

E-ticaret siteniz bulunmuyor ise işletmenize ve sunduğunuz hizmete en uygun e-ticaret sitesini hazırlayarak size teslim ediyoruz.

E-ticaret sitesine zaten sahip iseniz sitenizin ihtiyacı olan optimizasyon işlemlerini yapıyor, altyapınızı güçlendiriyoruz.

Bir e-ticaret sitesi olarak müşterilerinizin size kolaylıkla ulaşabilmesi için sosyal medya hesaplarınızı açıyor ve profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

Sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması ve daha fazla müşteriye ulaşmanız için gerekli SEO çalışmalarınızı yapıyoruz.

Siteniz üzerinde yapılan e-ticaret işlemlerini ve satışları rapor ederek size iletiyoruz.

E-ticaret sitenizin ve işletmenizin tanınırlığını artırmak adına gerekli olan reklam çalışmalarını yapıyor, firmanızı ön plana çıkarıyoruz.

E-ticaret işlemlerinizi analiz ederek gereksiz işlemleri kaldırarak satış işlemlerinizi son derece hızlandırıyoruz.


E-Ticaretin Yararları Nelerdir?

Müşteriler satın almak istedikleri ürünlere veya hizmetlere son derece hızlı bir şekilde ulaşarak satın alabilir.

İşletme sahibi internet üzerinden hızlı işlemler sayesinde kolaylıkla satış yapabilmektedir.

İşletme sahibinin 7/24 açık bir şubeye sahip olabilmesi ve müşterilerine ulaşılabilir bir durumda olması.

İşletme sahibi daha fazla müşteriye kolaylıkla ulaşabilme fırsatı yakalamaktadır.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Timsah Ajans olarak uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri üretiyor, müşteri memnuniyetini had safhada tutuyoruz. Önemli referanslarımız sayesinde müşteri güvenini sağlıyor ve bu güveni asla boşa çıkarmıyoruz.Detaylı bilgi için;
TAKİP ET @timsahajans