SEO Danışmanlığı

Google ve diğer arama motorlarında hizmet verdiğiniz konularda anahtar kelime analizleri yaparak markanızın üst sıralara çıkmanızı sağlıyoruz.

Web Tasarım

Web sitenizin tüm tasarımsal işlemlerini yaparak web sitenizi hazırlıyor ve size teslim ediyoruz.

Grafik Tasarım

Markanızın ya da kurumunuzun sosyal medyadaki ve site içerisindeki görsellerini her ürün için özel tasarım ile sizlere sunuyoruz. 

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumunuzun markalaşması için kurumsal kimlik çalışması yapıyoruz. Saygın ve güvenilir bir konum elde edebilmeniz için kurumsal kimlik çalışması kapsamında geniş bir hizmet sunuyoruz. 

UI

Sitenizin ve mobil uygulamalarınızın UI tasarımlarını yaparak kullanıcı açısından daha erişilebilir bir konumlandırmaya sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mobil Uygulama

Mobil teknolojilerin artış gösterdiği günümüzde markanızın sosyal medya mecralarında daha görünür olması için mobil uygulamalarınızı tasarlıyor, kodluyor ve yayınlıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

İnternet teknolojilerin gelişmesi ile birlikte e-ticaret kavramı da büyük bir yükseliş yaşamıştır. Çünkü, istediği ürünü birkaç gün içinde evine kadar getirtebilen kullanıcılar e-ticarete ilgi göstermiştir. Bu da e-ticaret danışmalığı hizmetinin doğmasına zemin hazırlamıştır. Timsah Ajans olarak ise size e-ticaret danışmanlığı sunarak gelişmenize katkı sağlıyoruz.

Yazılım

Yazılım ekibimiz sayesinde yoğun güvenlikli yazılımlar hazırlıyoruz. Bu sayede web sitenizin altyapısını güçlendiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Son yıllarda büyük bir artış gösteren sosyal medya kanallarında markanız ile ilgili paylaşımlar yaparak ve sosyal medya hesaplarınızı yöneterek hedef kitlenize daha kolay erişmenizi sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama günümüz dijital yapısı içerisinde dijital kanallarında aktif ve eş zamanlı olarak kullanılmasını içeren pazarlama faaliyetleri bütünüdür. Timsah Ajans olarak ise sizin dijital pazarlama süreçlerinizi kontrol edebiliriz.

Video & Animasyon

Uzman ekibimiz ile birlikte markanız ya da ürününüz ile ilgili çeşitli videolar ve animasyonlar hazırlayarak hedef kitleniz tarafından fark edilmenize yardımcı oluyoruz.

Marka ve İtibar Yönetimi

Marka ve itibar yönetimi, kamunun işletmenizi görme şeklidir. İşletmenizle ilgili olumlu veya olumsuz bir etki oluşabilir. 

TAKİP ET @timsahajans