Kurumsal Kimlik Çalışması
Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik, firmaların markalaşma sürecinin en önemli adımıdır. Kurum veya işletmenin en temel tasarımı olarak karşımıza çıkan en temel tasarımıdır. İşletmenin kendini temsil etme biçimi olan kurumsal kimlik, firmanın müşteri tarafından görülen yüzüdür. İşletmenizin veya markanızın imajı için kurumsal kimlik çalışması gerekir. 


Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik; bir kuruluşun, işletmenin, ürünün, hizmetin ya da bir markanın imajını temsil eder. Kurumsal kimlik bir markanın dış dünyaya görülen yüzü yani kimliğidir. Kurumsal kimlik, işletmenin profesyonel görünmesini sağlar. Müşterilere karşı güvenilir bir izlenim yaratır. İyi tasarlanmış kurumsal kimlik ile markanızın itibarını artırabilirsiniz. 


Kurumsal Kimlik Çalışması Nelerden Oluşur?

Timsah Ajans ailesi olarak Kurumsal Kimlik Çalışması kapsamında oldukça geniş bir hizmet sunuyoruz. Kurumsal kimlik çalışması içerisindeki çalışmalar şu şekildedir;


Logo ve Slogan

Logo ve slogan kurumsal kimlik tasarımlarında oldukça önemli bir yere sahiptir. Marka ve markanın tanıtımında en etkili araçlardan biri olan logonun kaliteli olması gerekir. Bu nedenle müşterimizi en iyi şekilde yansıtmak adına logo ve slogan çeşitleri hazırlayarak sizlerle istişare ediyoruz.


Kurumsal Kimlik Kitabı

Kurumsal kimlik kitapları, firmanızı veya ürününüzü tanıtan broşür niteliğinde kılavuzlardır. Firmanız hakkında bilgiler, yaptığınız işlemler, sunduğunuz hizmetler hakkında müşterilerinize detaylı bilgiler vereceğinden dolayı son derece önemli bir hizmettir. 


Kartvizitler

Kartvizitler, firmanızın kurumsal kimliğini taşıyan kartlardır. Firmanız hakkında önemli bilgileri üzerinde kısa kısa bulunduran kartvizitler, firmanızı ve kendiniz müşterilere tanıtmanız açısından oldukça önemlidir. 


Renkler ve Fontlar

Renkler ve fontlar bir firmanın öne çıkan öğeleridir. Markanın logosunda, kartvizitinde, zarflarında ve dosyaları gibi birçok yerde önemli bir yere sahip olan renk ve font seçimleri de yine sizin kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak biçimde hazırlanır.


Timsah Ajans Olarak Biz Neler Yapıyoruz?


Detaylı bilgi için;
TAKİP ET @timsahajans