Maltepe Marka Tescili Firmaları

Maltepe Marka Tescili Firmaları

İşletmelerin varlıklarını ispat etmesi ve temsil etmesi için markaya ihtiyaçları vardır. Bu sayede yasal olarak gerekli olan tüm haklara sahip olabilirler. Bir firmanın marka olmadan herhangi bir hak iddia etmesi söz konusu değildir. Bunun için marka olduğunu ispat edebilmesinde tescil işlemlerinin yapılması gerekir. Bu tescilin yapılması ise bir belge sayesinde olacaktır. Belgeye verilen isme marka tescili denir.

Markanın korunması, ürün ve hizmetlerin markaya ait olduğunu belirlenmesi kullanımda kolaylık sağlar. Aksi takdirde sizin ürettiğiniz ya da satışını yaptığınız bir ürünün marka sahibinin başkası olması, sizin o üründeki hak iddianızı da ortadan kaldıracaktır. Timsah Ajans Maltepe marka tescili firmaları içerisinde her zaman başarısıyla bilinir ve talep ettiğiniz marka başvurusunu gerçekleştirerek en kısa zamanda istediğiniz sonuçları almanızı sağlar.

Maltepe marka tescili ajansları içerisinde yer alan firmamızı tercih edilir yapan sonraki süreçte markanızla ilgili problem yaşamamanızı sağlamasıdır. Çünkü marka başvurusu yapılırken birtakım kriterler göz önünde bulundurulur ve bu kriterleri karşılamanız için gerekli yönlendirmeler ve düzenlemeler yapılır.

Marka Tescil Hizmeti

Marka tescili hizmetleri sunulurken ilk olarak markanın daha önce alınıp alınmadığının belirlenmesi sağlanır. Çünkü zaten var olan bir markanın alınabilmesi mümkün değildir. Bunun için henüz yolun başındayken gerekli olan bilgiler toplanarak boşa zaman kaybı oluşturulması engellenir. Marka süreci uzundur. Bu nedenle başvuracağınız markanın iyi ve net olarak belirlenmesi gerekir. Bu süreç içerisinde alacağınız destekle başarılı sonuçlar ortaya çıkarken aldığınız markada sizin belli bir süre boyunca korunmanızı sağlayacaktır.

Başkası tarafından düşünülmüş ve alınmış olan bir markanın alınmak istenmesi iyi niyetle bağdaşmaz bunun için tescilli olan bir markanın tescilsiz olan markaya karşı büyük avantajları vardır. Başvuru işlemleri sırasında TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ tarafından incelenen başvuru uygun görülmesi durumunda üçüncü kişilerin görüşlerine ve itirazlarına açılır. Bu sayede marka alınması halinde sağlam bir temellere oturmuş olur.

Resmi olarak verilmiş olan bir marka tescili belgesiyle artık sizinde markanız tespit edilmiş ve satışını yaptığınız ürün ya da hizmetle ilgili gerekli olan tüm haklar size verilmiş olur.

Marka tescili için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.timsahajans.com.tr

0 Yorum

TAKİP ET @timsahajans