Reklam Ajansları Markanıza Ne Katar?

Reklam Ajansları Markanıza Ne Katar?

Dijital dünya da markanızı ön plana çıkarmak için reklam ajanslarıyla çalışmak çok önemli. Özellikle rekabetin her geçen gün daha arttığı ve zorlaştığı pazarlama sektöründe markaların profesyonel gözlere ihtiyacı varken bu kaçınılmaz bir süreçtir. İşin özetine bakarsak markanızın gelecekteki vizyonuna hakim olabilmesi için en ufak detayları bile önemsemesi gerekir.

İstanbul’ da Reklam Ajansları Yeterli mi?

İstanbul kocaman bir şehir ve binlerce reklam ajansı bulunuyor. Peki, bu binlerce ajans gerçekten de yetiyor mu?

Markalar genelde Türkiye için yerel aktivasyona sahip ajanslarla çalışmayı tercihe derler, fakat dünyada milyonlarca markanın olduğunu düşünürsek İstanbul’da bulunan bu pastanın da oldukça geniş olduğunu söyleyebiliriz. Yani son dönemde reklam ajansları dikey olarak büyüyor.

Eskiden her işi yapan ajansların bugün müşterilerine istedikleri başarıyı verebilmeleri çok zor, örnekleyecek olursak ambalaj tasarımını başarılı bir şekilde yapan birisi, Google ve SEO konusunda istenilen bir başarıyı sağlayabilmesi kolay değildir.

Kısacası sorunun yanıtına gelecek olursak, binlerce reklam ajansı olsa da hepsi her konuda başarılı olmadığından dolayı hayır değil yanıtını verebiliriz.

İyi Ajanslar Hizmete Odaklanır

İyi bir reklam ajansı öncelikli olarak vereceği hizmete odaklanır ve bunun yolu da iletişimden geçer. Doğru ve samimi bir iletişim kurulduğunda müşterinin talepleri belli olacağı gibi ajansın bu talebi anlayabilmesi de kolay olacaktır.

İstanbul Reklam Ajansı Fiyatları

İyi reklam ajansını seçerken burada bütçe de önemlidir. Bazı ajanslar sırf iş olsun diye düşünerek daha uygun fiyatlara hizmet verebiliyor. Fakat burada dikkat edilecek husus reklam ajansının daha ucuz olması değil, teslim aldığı işi ne kadar en iyi şekilde yapabilmesidir. Yani işini bilen kaliteli bir reklam ajansına vereceğiniz pahalı ücretin karşılığını elde edeceğiniz başarı ile iki katı daha fazla alabilirsiniz. Ancak başarısız bir ajansın size katacağı herhangi bir şey olmayacağından dolayı vermiş olduğunuz para ucuz bile olsa çöpe gidecektir. Bu da sizi kar edeyim derken daha büyük zararın içine sokacaktır.

Timsah Ajans olarak biz üstlenmiş olduğumuz markaların sosyal medyasından web sitesine varıncaya kadar hepsinde başarıyı hedefleriz. Bize https://www.timsahajans.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

0 Yorum

TAKİP ET @timsahajans