Maltepe Video Firmaları

Maltepe Video Firmaları

Sosyal medya platformlarının hızla yayılmış olması ve akıllı cihazlar, her geçen gün video izlenimlerinin daha fazlalaşmasına imkan sağlamıştır. Bunun için profesyonel firmalar bu izlenim rakamlarına kayıtsız kalmamak adına reklam bütçelerini video reklamlardan yana kullanmayı tercih eder. Maltepe video firmaları kendi sektörü içinde gelişmiş kamera ve montaj ekipmanlarıyla hizmet vererek markaların dijital ortamda görünürlüğünü artırmayı hedefler.

Animasyon ve Gerçek Videolar

Video reklamları kendi arasında ayrılır. Bunlardan birincisi gerçek reklamlar, ikincisi ise animasyon reklamları. Animasyon çizgi ya da bilgisayar ortamında çizilen görsellerin hareketlendirilmesi şeklindedir ve bunun için güçlü bir donanım ve teknik ekibe ihtiyaç vardır.

Animasyon kısa da olabilir uzunda, ancak bir reklam videosundan bahsettiğimiz için kısa çekilmesi doğru olur. Kısa videoların avantajının yanı sıra dezavantajları da vardır. Mesela vereceğiniz mesajı çok kısa bir sürede vermek zorundasınız. Örneğin İnstagram reklamları 50 saniye içerisinde tamamlanması gerekir. Bunun üzerindeki sürede yayınlanan reklam amacına ulaşmayacağı gibi kaliteli de olsa istenilen etkiyi ortaya koyamaz.

Animasyon 2D video olarak da çekilebilir, 3D video olarak da. Buradaki kalite tamamen çekilecek olan animasyon filmiyle alakalıdır. 3D videolarda görüntü kalitesinin yanı sıra gerçeklik çok daha üst seviyeye yaklaşır. Bu da bazı reklamlar için iyi bir tercih olmayabilir.

İstanbul Video Ajansları

Maltepe video ajansları, hizmet verirken sektöre uygun olan çözümler geliştirmek zorundadır. Bunun için müşteriden gelen istek doğrultusunda bir senaryo hazırlanır. Reklam filmlerinin hiçbiri senaryosuz gelişi güzel olmaz. Aksi takdirde videodaki devamlılığı yakalayabilmek mümkün değildir.

Eğer tanıtım videosu hazırlama konusunda bir çalışma yapılacaksa bu durumda devamının olması gerekmez ve bu nedenle videoya uygun ve izleyicinin beklentileri doğrultusunda sonuç odaklı olmak gerekir.

Dijital dünya her geçen gün büyüdükçe gelişen teknoloji insanları çok daha fazla konfora sahip hale getiriyor. Örneğin eskiden çekeceğiniz video için uygun ortamı oluşturmanız gerekirken bugün sadece yeşil bir fon önünde istediğiniz her şeyi yapabilmeniz mümkündür.

Markanızın tanıtım videosu için bizimle https://www.timsahajans.com.tr/ adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

0 Yorum

TAKİP ET @timsahajans