İstanbul Yazılım Firmaları

İstanbul Yazılım Firmaları

Yazılım bir teknoloji terimidir. Bilgisayar sistemi içerisinde bulunan tüm elektronik parçaların yönetimi yazılım sayesinde gerçekleşir.  Yazılım türlerini 3 başlıkta toplayabiliriz. Bunlar; Web yazılımı, Masaüstü Yazılım ve Mobil yazılım.

Bundan birkaç yıl öncesine gidildiğinde İstanbul yazılım firmaları genelde masaüstü yazılım konusunda hizmet veriyorlardı, çünkü talep en çok ona dairdi. İnternetin yaygın bir şekilde kullanılmaya başlaması ve Ulusal olmaktan çıkarak Uluslararası bir boyut kazanması beraberinde web yazılımı ve mobil yazılımı da hızla talep edilir hale getirdi.

Özel Yazılım Ne Demektir?

Özel yazılımdaki amaç verimliliğin artırılması ve bu sayede iş süreçlerinin kısaltılmasını sağlamaktır. Örneğin proje yönetimi, teklif sistemleri, muhasebe, insan kaynakları gibi pek çok alanda görev yapabilecek olan yazılımlar geliştirilebilir, bu sayede şirketin ihtiyacına nokta atışı yapılarak üretim artırılabilir.

Özel Yazılım Geliştirmenin Faydaları Nelerdir?


  • Şirketinizin ihtiyacına çözüm getirilmiş olur.

  • Kullanım kolaylığı ve hız sağlanır.

  • Kaynağın daha verimli olması sağlanır.

  • Kurumsal kimlik kazanılır.

  • Tüm sistemlerle entegre edilebilir.

  • Mobil, masaüstü, tablet ve diğer cihazlarla ortak çalışabilir.

  • Sonradan geliştirilebilir.


Özel Yazılım Firmaları

İstanbul’da hizmet veren onlarca sektör ve bu sektörlerde hizmet veren çok sayıda firma var. Bu firmaların hepsinin iş süreçlerinin birbirinden ayrı olduğu göz önünde bulundurulduğunda her firma kendini geliştirmek ve verimliliğini durumundadır. Aksi takdir de rakiplerinden onu ayırabilecek hiçbir fark kalmaz. Firma kendisine ait yazılım geliştirerek işini daha sağlam ve hızlı yaparsa bu onun daha hızlı büyümesini sağlayacaktır. Bu sonuçları elde edebilmek içinde profesyonel İstanbul yazılım hizmetleri sunan bir firmayı seçerek başlaması gerekir.

Timsah Ajans İstanbul yazılım ajansları içerisinde maliyet, zaman ve performans dengesini göz önünde bulundurarak hizmet veren bir ajanstır. Uzman ekibimiz fikirlerinizi ve projelerinizi dinleyerek web sitenizi, internet hizmetlerinizi ve rakiplerinizi birbirinden ayırıp size orijinallik kazandırır.

Özel yazılım yaptırdığınızda işletmenizin stok takibinden, personelinizin tabibine ve iş süreçlerine varıncaya kadar hepsini kontrol edebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’da işinizi tesadüflere bırakmadan markanızı daha akılda kalıcı hale getirmek sizin tercih edeceğiniz sistem ve yöntemlerle mümkün olacaktır. Özel yazılımlar müşterilerinizle aranızdaki kontrolün sağlanmasına yardımcı olur.

https://www.timsahajans.com.tr/

0 Yorum

TAKİP ET @timsahajans