İstanbul SEO Firmaları

İstanbul SEO Firmaları

SEO, dijital ortamda firma ya da bireysel internet sitesinin ilk sıralarda yer alması için yapılan kapsamlı bir çalışmadır. Deneyimli İstanbul SEO firmaları rekabet ortamında sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirmek için tüm optimizasyon işlemlerini yapar ve arama motorlarının seveceği yöntemleri takip eder.

Peki, profesyonel bir firma aranırken neye dikkat edilmesi gerekiyor? Aşağıda madde madde açıklanmıştır.


  • SEO firmasının kesinlikle yazılım geçmişinin olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü alt yapının nasıl hazırlandığı ve nelerin uygulandığı bu konuda önemli bir adım.

  • Ekibin deneyimli ve kendi alanında uzman olmasına özen gösterilmelidir.

  • Para ikinci planda olmalı doğrudan başarıya odaklanılmalıdır.

  • Önceki çalışmalar her zaman yol gösterici olabilir. Bunun için size referans gösterebilmelidir.

  • Kurumsal bir ofise sahip olmalıdır.

  • Size herhangi kesin bir sonuç vaat etmemelidir.

  • Google’da başarı kısa zaman içerisinde kazanılmaz. Bunun için sabırlı hareket edilmesi gereklidir.


Bazı İstanbul SEO ajansları kendilerini olduğundan çok daha başarılıymış gibi gösterebiliyor. Hatta kurumsal olmadıkları halde kurumsal süsü vererek sizi yanıltabileceklere karşı da dikkatli olmalısınız.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz maddeler daha da çoğaltılabilir. Ancak temel olarak bu hususlara dikkat edildiğinde başarılı ve ihtiyacınız olan İstanbul SEO hizmetleri verebilecek olan ajanslara ulaşabilirsiniz.

İstanbul SEO Ajansları

Ajans noktasında baktığımız zaman ise her firmanın mutlaka bu kriterlere uyması ve dikkat etmesi gerekiyor. Bu sayede yapılan ve yapılacak olan çalışmada yüksek başarı oranı sağlanmış ve tercih edilen bir marka haline gelinmiş olunacaktır. SEO hizmeti artık eskiye göre çok daha gelişiyor ve profesyonel bir hal alıyor. Sürekli değişen algoritmalar ve firmaların almış olduğu eğitimler kendilerini daha iyi geliştirmelerine imkân sağlarken iyi ile kötü arasındaki farkta çok daha hızlı ortaya çıkıyor.

Dünyada SEO Ajansları

Türkiye’de SEO hizmeti  4–5 kişilik bir ekiple verilirken dünyada ise konunun ciddiyeti biraz daha ön planda tutuluyor ve pek çok firma bu hizmeti 200–300 kişilik bir ekiple yönetmeye çalışıyor.  Biz Timsah Ajans olarak Türkiye’de bu hizmeti ve profesyonel olarak verebilen en güçlü markalardan biriyiz.

https://www.timsahajans.com.tr/

0 Yorum

TAKİP ET @timsahajans