Hubspot Nedir? Hubspot Özellikleri Nelerdir?

Hubspot Nedir? Hubspot Özellikleri Nelerdir?

İşinizi büyütmeye odaklandığınızda, sürekli olarak yeni müşteriler getiren bir strateji oluşturmak en önemli önceliklerinizden biri olmalıdır. Neyse ki, e-posta listeleri satın alma yoluyla potansiyel müşterileri takip etme günleri geride kaldı. Bu yöntemler, potansiyel müşterileri çekmeye ve onları ilgi çekici içeriğe sahip müşterilere dönüştürmeye odaklanan inbound pazarlama ile değiştirildi.

Hubspot Nedir?

HubSpot pazarlama, çekmek, etkileşim kurmak gerektiğine inanan hepsi bir arada bir pazarlama yazılımıdır. Bu pazarlama yöntemini kullanarak hedef kitlenizi web sitenize çekerek onları müşteriye dönüştürmek için bir süreç oluşturup, sürekli erişim yoluyla bu ilişkiyi sürdürmeye odaklanabilirsiniz.

Aşağıda pazarlama stratejilerini oluşturmanızı, uygulamanızı ve yönetmenizi kolaylaştıracak bazı bilgiler mevcuttur.


  • SEO, blog oluşturma, sosyal medya gönderileri ve hedefli reklam kampanyaları aracılığıyla web sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz,

  • Açılış sayfaları, iletişim formları ve ilgi çekici harekete geçirici mesajlar aracılığıyla potansiyel müşterileri yakalar ve dönüştürebilirsiniz,

  • Canlı sohbet, e-posta pazarlaması, mevcut müşteri ilişkilerini geliştirebilirsiniz,

  • Reklam harcamalarınızı takip edebilir ve kapsamlı analizlerle hangi pazarlama varlıklarının en iyi sonuçları getirdiğini görebilirsiniz,

  • HubSpot, pazarlama faaliyetlerinizi otomatikleştirmenize olanak tanır, böylece yayınları önceden planlayabilir ve potansiyel müşterilerinize satış hunisi boyunca rehberlik eden bir sistem kurabilirsiniz.


HubSpot'un Temel Özellikleri

HubSpot, küçük ve büyüyen işletmeler için harika bir seçenektir çünkü aşağıdakiler dahil olmak üzere potansiyel müşteriler oluşturmak için tasarlanmış çeşitli ücretsiz araçları sunar:

  • Potansiyel müşterileri yakalamak için web sitenize eklenmesi kolay formlar

  • Kişi etkileşimlerinizi yönetmeniz için size tek bir veritabanı sağlayan kişi yönetimi

  • Potansiyel müşterileri daha etkili bir şekilde besleyebilmek için içgörüler ve faaliyetlerle iletişime geçme,

  • Sosyal medya reklamları,

  • Trafik ve dönüşüm analizi,


HubSpot'un ücretsiz araçları bile potansiyel müşterilerinizin kim olduğunu, web sitenizi nasıl bulduklarını ve hangi sayfaları ziyaret ettiklerini bilmenizi sağlar. Bu bilgiler, kişiselleştirilmiş veya özelleştirilmiş bir yanıtı takip etmenize olanak tanır.

Timsah Ajans olarak markanızın geliştirilmesi ve dijital dünyada bilinen tanınması için uzman bir ekiple çalışır ve arama motorlarında üst sıralarda olabilmeniz için gerekli olan tüm desteği sağlar.

Sitenize SEO ve web tasarım desteği için bizimle https://www.timsahajans.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

0 Yorum

TAKİP ET @timsahajans