Harita Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır?

Harita Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır?

Firmalar internette sıralamalarda üst sırada yer almanın yanı sıra müşterilerinin kendilerine daha kolay ulaşabilmeleri için harita üzerinden de kayıt işlemini önemsiyorlar. Türkiye’de kullanılan arama motorları Google ve Yandex ise haritaya kayıt işlemi sayesinde firmaların daha kolay bir şekilde bulunabilmesini sağlıyorlar. Haritaların çok geniş bir kitlesi var bunun içinde firmanın görünürlüğünü daha fazla artırıyor. İnsanlar artık bir yeri ararken adres sorarak değil arama motorlarının uygulamaları ile yolunu buluyorlar. Bunun için sizde firmanızı mutlaka Google ve Yandex haritalara kaydetmeniz gerekiyor.

Google Harita Kayıt

Arama motoru denildiğinde dünyada ilk akla gelen Google, sunduğu harita hizmeti ile hayatımızı kolaylaştırıyor. İşimizin olduğu bir yere giderken cep telefonu ya da navigasyon cihazları üzerinden adresi ya da firma ünvanını girdiğinizde gideceğiniz yere en kısa zamanda ulaşabiliyorsunuz. Timsah Ajans harita kayıt hizmeti ile işletmenizi görünür hale getiriyor ve bu sayede iletişime geçecek olan kişilerin web siteniz üzerindeki ya da Google’daki bilgilerinize tıklayarak kolayca gelmesini sağlıyorsunuz.

Yandex Uygulaması

Yandex her geçen gün biraz daha büyümeye ve yenilenmeye gidiyor. Sunduğu hizmetler arasında bulunan haritalar sayesinde kullanıcı yine aynen Google haritalarda olduğu gibi kolaylıkla gitmek istediği yere gidebiliyor.  Adres sormanın artık birinci kaynağı olan internet üzerinden yapacağınız aratmalarda firmanın açık bilgilerini doğrudan sunan Yandex hayatı kolaylaştırıyor.

Google Harita Kaydını Neden Yaptırmalıyım?

Google harita kaydının yol göstermenin çok daha ötesinde bir hizmet olduğunu biliyoruz. Çünkü arama motorları kullanıcıların en çok işine yarayacak yani kullanıcı odaklı dediğimiz bilgileri öne çıkarıyor. Dolayısıyla firmanızın haritalarda kaydının olması Google’da ilk sayfaya çıkabilmeniz için önemlidir.

Müşteri ya da misafirlerinizin size kolay bir şekilde erişebilmesini sağlarsınız. Özellikle konum göndererek erişimin yaşandığı günümüzde bu çok önemlidir.

Google firmanızı ve web sitenizin değerini daha fazla artıracaktır. Bu da SEO için önemli bir destek anlamına gelir.

Google reklamlarında konum işaretleyebilme seçeneğiniz olur.

Google Harita Kaydı Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Timsah Ajans harita kayıt işlemini çok kısa bir süre içerisinde tamamlar. Firmanızla ilgili ihtiyaç duyulan bilgilerin alınması sonrasında kayıt başvurusu hızlıca başlatılır.

www.timsahajans.com.tr

0 Yorum

TAKİP ET @timsahajans