Facebook Business Suite Nedir?

Facebook Business Suite Nedir?

Facebook Business Suite; Facebook, Messenger ve Instagram hesaplarını bir elden yönetmenizi sağlayan, tek bir mobil uygulama ve web sitesinde toplayan bir sistemdir. Bu sistem, daha önce kullanılan Facebook Sayfa Yöneticisi sisteminin yeni versiyonudur.

Facebook Business Suite Faydaları Nelerdir?

Facebook Business Suite ile beraber gelen kullanım faydalarını özellikle Facebook ve Instagram paylaşımlarının birbirine entegre edilmesinden gelmektedir. Bu noktada, entegre edilerek ayarlanabilen Facebook ve Instagram paylaşımlarının planlamaları daha kolay şekilde yapılacaktır.

Planlaması yapılan Facebook ya da Instagram postları çapraz bir şekilde bu sistemin sunduğu kolaylık ile aynı anda Facebook ya da Instagram’da da paylaşılabilir. Bu sayede, çok sayıda paylaşım yapılması gereken anlarda Facebook Business Suite ile zamandan tasarruf sağlanır.

Facebook Business Suite Özellikleri Nelerdir?

Postların tek bir noktada toplanmasını ve entegre edilmesini sağlayan bu sistem aynı zamanda mesajlaşmalar için de kolaylık sunmaktadır. Bu sistemde Facebook, Instagram ve Messenger bildirimlerini bir araya toplayarak ortak bir şekilde DM sayfalarına gelen mesajları görmenizi sağlar. Bu sayede tek bir nokta aracılığı ile değişik platformlardan gelen mesajlarınıza cevap verebilirsiniz. Facebook, Instagram ve Messenger bildirimlerinizi de tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

Tüm bu özellikler sayesinde çok etkileşimli ve fazla sayıda mesaj ya da bildirim alan hesaplar için tek tek bütün platformlara girmenize gerek kalmaz. Bu sayede, tek bir uygulamadan kolayca mesajlara cevap verebilir ve bildirimleri yönetebilirsiniz. Temel reklam çalışmalarını da Facebook Business Suite uygulaması ile üç platform için bir noktadan basit ve hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Facebook Business Suite, Business Manager ile karşılaştırılmamalıdır. Gelişmiş bir reklam yönetim paneli olan Business Manager ileri seviyedeki reklam çalışmalarının ölçülebilir bir şekilde yönetildiği bir paneldir. Bunun yanı sıra, az önce de belirtildiği üzere Facebook Business Suite ile temel seviyedeki reklam çalışmaları bir noktadan başlatılıp kontrol edilebilir.

Business Suite Nasıl Kullanılır?

Business Suite Android ve IOS telefonlarda ücretsiz olarak kullanılabilen bir uygulamadır. Business Suite uygulamasını indirdikten sonra hesaplarınızı uygulamaya entegre ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

https://www.timsahajans.com.tr/

0 Yorum

TAKİP ET @timsahajans