Yazılım

Yazılım

Her firmanın kendine ait iş süreci ve yönetim şekli vardır. Uygulanan doğru stratejiler hedeflere daha kolay ulaşmak için doğru kanalların kullanılmasını gerektirir. Bunun için piyasadaki paket yazılımlar firmanızın ihtiyaçlarına uygun çözüm olmayabilir. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek firmanıza özel yazılım hazırlatmak olmalıdır.

Firmanıza Özel Yazılım

Firmanızın iş sürecinde hazırlanan özel yazılımlar sayesinde işinizle ilgili tüm süreçlerinizi tek bir program üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sadece firmanıza ait olan yazılım aynı zamanda proje riskini ve hataları ortadan kaldırmış olur. Tüm bunlardan daha da önemlisi firmanızın maddi kayıp yaşamasının önüne geçersiniz.

Timsah Ajans olarak siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yazılım sürecini başlatır, ister e-ticaret, ister bireysel, isterseniz kurumsal firmanızın özel yazılımlarını başarılı bir şekilde tamamlarız.

Yazılım hazırlarken kusursuz olması gerekir. Biz yazılım konusunda hatasız hizmet vererek potansiyel ziyaretçilerinizin sayısının artmasını sağlarız.

Yazılım Tecrübesi

Yazılım konusunda profesyonel bir ekiple çalışır ve tecrübemizi konuştururuz. İnternet sitenize entegre edeceğimiz özel yazılım sayesinde ziyaretçilerinizle ya da personelinizle ilişkilerinizi ve iletişiminizi çok daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

Özel Web Yazılım Çözümleri

Her sektörün kendine özgü yazılım ihtiyacı vardır. Firmanıza özel yazılım ihtiyacınızda bize ulaşmanız halinde dijital ortamda sizi başarıya taşıyacak çözümler üretir, markanıza yakışır bir yazılım hazırlarız.

Özel Yazılımın Avantajları

  • Özel yazılım, firmanızın iş akışına göre hazırlanır, doğrudan çözüme yöneliktir.
  • Yeni bir alt yapıya ihtiyacınız ortadan kalkar,
  • Yazılım sonrası teknik destek alırsınız,
  • Şirket içinde hazır olmak gerekmez, her yerden ulaşılabilir olduğunuz için anlık fırsatları kaçırmazsınız,
  • Verilerinizi sürekli analiz edebilir ve performansı değerlendirebilirsiniz,
  • Düzenli raporlar alabilir, personel hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz,
  • Şirketin tüm ödemeleri, toplantıları, eğitimleri ve etkinliklerini takip edebilirsiniz,

Şirket içi iletişimi sağlayabilirsiniz.

Menü