Video & Animasyon

Video & Animasyon

Video animasyonlar sınırsız kullanım alanına sahiptir. Firmaya sınırı olmayan bir erişim sağlarken, iyi düşünülmüş fikir sayesinde ekstra reklam bütçesine ihtiyaç duyulmadan gerekli kitleye erişimi sağlar. Sektöre uygun hazırlanmış video animasyonlar,  tanıtımlara oranla 6 kat daha etkilidir.

Dünyada her şey çok hızlı yaşanırken, özellikle tanıtım faaliyetleri önem veren firmalar video içerik reklamlarının etkisinden yararlanıp işlerini daha kolay büyütmeyi tercih ediyor. Yapılan araştırmalara göre video animasyonlar dijital ortamda satışları % 80 oranında artırıyor. Yani bir ürün satın alma niyetinde olanlar ürünle ilgili yazıyı okumak yerine video animasyonları izlemeyi tercih ediyor.

2D Animasyon

2D animasyon, iki boyutlu olan çalışmalardır. İsteğe bağlı olarak tanıtım ya da reklam filmi olarak hazırlanabilir. Bu tür videolar sosyal medya üzerinde en çok izlenen reklamlar olarak bilinir.

3D Animasyon

3D animasyonlar, üç boyutlu çalışma olarak bilinir. Gerçeğe en yakın olan bu tür animasyonlar, istenilen kitleye gerekli mesajı verebilmek için hazırlanır ve yüksek kalitede gerçek üstü çalışmalardır.

Sosyal Medya Videoları

Sosyal medya platformlarına uygun kampanya, açılış veya ürünlerinizin tanıtımını etkin bir şekilde yapılmasına imkan tanıyan çalışmalardır.

Tanıtım Filmi

Dijital dünyada kendinizi anlatabilmenin en kolay ve etkili yolu tanıtım filmidir. Sesli ya da sessiz olarak hazırlanabilen tanıtım filmleri, bir senaryo doğrultusunda hazırlanır ve markanızın dijital dünyada fark edilmesine imkan tanır.

Timsah Ajans her türlü video animasyon çalışmalarınızı fikir aşamasında teslim alır, projenize uygun çözümler geliştirip senaryo, metin, kurgu, animasyon, ses ve montaj işlerinin tamamında uzman bir ekiple sonuç odaklı çalışır.

Menü