Toplu E-Posta ve SMS Yönetimi

Toplu E-Posta(Mail) Yönetimi

Günümüzde internet kullanımının oldukça yaygınlaşmasından dolayı büyük markalar, şirketler, orta ve küçük ölçekli işletmelerde internet sektörüne giriş yapmaktadırlar ve sundukları hizmetleri internette çevrimiçi bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktadırlar. İnternette çevrimiçi olarak müşterilere ulaşmanın ise birçok yolu bulunmaktadır. Bu yollardan biri ise toplu e-posta yöntemidir. Müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmek için toplu e-postalar oldukça önemlidir.

Ancak toplu e-posta yönetimi ise spam v.b durumların yaşanmaması açısından oldukça önemlidir ve profesyonel danışmanlığa ihtiyaç duymaktadır. Timsah Ajans olarak toplu e-posta ve mail yönetiminizi sağlayarak firmanızı, markanızı veya işletmenizi oldukça fazla kişiye ulaştırmayı başarıyor, internette sesinizi daha fazla kitleye ulaştırıyoruz.

Timsah Ajans Olarak Biz Neler Yapıyoruz?

  • Firmanızı, işletmenizi veya markanızı daha fazla kişiye ulaştırmak adına yollayacağımız e-postayı profesyonel bir şekilde hazırlayarak markanızı, sunduğunuz ürünleri, hizmetleri ve kampanyalarınızı tanıtıyoruz.
  • Markanızı profesyonel bir şekilde tanıttığımız e-postaları binlerce kişiye ulaştırarak işletmenizi büyük kitlelere tanıtıyoruz.
  • Gönderdiğimiz e-postaların kimlere ulaştığını, kimler tarafından okunduğunu ve kimler tarafından silindiğini içeren detaylı raporları sizlere sunuyoruz.
  • E-posta yollama işlemleri sırasında sizi bilgilendirmeye devam ediyor, kafanızdaki soru işaretlerini gideriyoruz.
  • Yolladığımız e-postaların müşterilerin spam kutularına düşmemesi için çalışmalar yapıyoruz.

Toplu SMS Yönetimi

İnternet sektörüne girmiş olan işletmelerin, firmaların ve markaların çevrimiçi ortamda birçok müşteriye ulaşmasının ve sunduğu ürünleri, hizmetleri tanıtmasının bir diğer etkili yolu ise toplu sms yöntemidir. Firmaların büyük kitlelere ve yeni müşterilere ulaşması konusunda oldukça etkili bir yöntem olan toplu sms gönderimi firmanın anlık olarak binlerce kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Ancak toplu sms gönderimi işlemlerinin kesin bir şekilde başarılı olabilmesi için firmanın profesyonel danışmanlığa ihtiyacı bulunmaktadır. Timsah Ajans olarak toplu SMS gönderimi işlemlerinizi sizin adınıza yapıyoruz ve firmanızı, işletmenizi veya markanızı binlerce kişiye sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Timsah Ajans Olarak Biz Neler Yapıyoruz?

  • İşletmenizi, markanızı, ürününüzü veya firmanızı daha fazla kişiye ulaştırmak adına göndereceğimiz sms’i profesyonel bir şekilde hazırlayarak işletmenizi, firmanızı ve markanızı ve sunduğunuz hizmetleri, kampanyaları başarılı bir şekilde tanıtıyoruz.
  • İşletmenizi profesyonel bir şekilde tanıttığımız sms’leri binlerce kişiye ulaştırarak markanızı büyük kitlelere tanıtıyoruz.
  • Gönderdiğimiz toplu sms’lerin kaç kişiye ulaştığı, kimler tarafından okunduğu gibi bilgileri rapor halinde sizlere sunuyoruz.
  • Toplu sms gönderimi işlemi sırasında sizi bilgilendirmeye devam ediyor, kafanızdaki soru işaretlerini gideriyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Timsah Ajans olarak yılların tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap veriyor, müşteri memnuniyetini had safhada tutuyoruz. Sektördeki yüksek referans sayımız sayesinde müşterilerimizin güvenini sağlıyor, bu güvene layık olmaya çalışıyoruz.

Menü