Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

İnsanların teknolojiden beklentisi kolaylık ve hızdır. Firmalar ve kurumlar bunun farkında olduğu için ürün ve hizmetlerini tüketiciye en kolay ve hızlı olacak şekilde ulaştırmak ister. Mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar ise iletişimi güçlü bir hale getirirken erişiminde anahtarı konumundadır.

Bu bilgilerle uçtan uca çözümler konusunda bu güne kadar sahip olduğu tecrübe ve birikimleri mobil uygulama ile tüm sektörlere sunmuş olan Timsah Ajans, kurum ve kuruluşların hizmet ve ürünlerini iç ve dış müşterilerine hızlı ve kolay yoldan ulaştırabilmek için geliştirdiği mobil uygulamalar ile yardımcı olur.

Mobil cihazlar işletim sistemine göre 2 farklı şekilde hizmet verir. Bunlardan birincisi android uygulamalar ikincisi ise iOS uygulamalardır.

Android Uygulama

Android uygulamalar sürekli geliştirilip kullanım oranı her geçen gün artan yazılımlardır. Android uygulama mobil yazılım sektörü içerisinde % 60 oranında kullanıcı oranına sahip ve en çok tercih edilendir.

Firmanızı gelişen ve yaygınlaşan mobil dünyaya hazırlamak istiyor, müşteri kitlenize profesyonel bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, mobil uygulama ile Google Play üzerindeki yerinizi almanız gerekir. Her cihaz için özel olarak optimize edilmiş olan uygulamanız, güncel teknolojik yazılımlar kullanılarak hazırlanır, satış ve gelirinizi artırmaya odaklanır.

iOS Uygulama

iOS uygulamalar, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarında etkin bir şekilde kullanılabilir. Dünyada kullanım oranı oldukça yüksek olan iOS cihazlardan ürün ve hizmetlerinize erişmek isteyen kullanıcılar, sizi kolaylıkla bulabilir.

Başarılı bir uygulamaya sahip olduğunuzda stratejinizi belirleyebilir ve sektörünüzdeki pazar payınızı artırabilirsiniz.

Mobil uygulama marka gücünüzü artırarak, başarılı bir pazarlama imkanına sahip olmanızı sağlar.

Menü