Hosting Hizmeti

İnternet kullanımının günden güne artmasından dolayı artık işletme sahipleri, firmalar ve dev markalar bile internet sektörüne girmiş ve satışlarını internet üzerinden yapmaya başlamışlardır. Kendi markaları veya firmaları adına internet siteleri açan işletme sahipleri, internette müşterilerine ulaşarak satışlarını arttırmakta ve internet sektöründe kendilerine bir yer edinmeyi başarmaktadırlar. Ancak profesyonel bir şekilde hazırlanmış internet sitesinin internette görünür olabilmesi ve barınabilmesi için sunucu yani Hosting hizmeti son derece gereklidir. Bu hizmeti ise hosting uzmanları ve firmaları verebilmektedirler. Hosting uzmanları, internet sitenizin barınması için gereken sunucu hizmetini size sağlayacak ve internet sitenizin internette görünür ve kullanılabilir olmasını sağlayacaktır. Sitenin kullanım alanına ve günlük girecek tahmini kullanıcı sayısına göre tercih yapılarak sitenizin ihtiyacı olan hosting hizmetini size sağlayacaklardır. Ancak her hosting hizmeti müşteriyi memnun etmeyebilir. Kesintisiz memnuniyet ve sorunsuz hosting için Timsah Ajans firmamızı tercih edebilir, size en uygun ve en hesaplı hosting hizmetine ulaşabilirsiniz.

Timsah Ajans Olarak Biz Neler Yapıyoruz?

  • Öncelikle açmak istediğiniz internet siteniz hakkında çeşitli analizler yaparak günlük ortalama kaç kişinin siteyi ziyaret edeceğini tespit ederek ona uygun bir hosting paketi seçiyoruz.
  • Sunucunuza ne kadar yükleme yapacağınızı belirleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede hosting seçimi yapıyoruz.
  • Hosting kurulumu sonrasında uzman ekibimiz ile teknik destek vermeye devam ederek kafanızda ki soru işaretlerini gideriyoruz.
  • Siz değerli müşterilerimize kaliteli hosting hizmeti sunarak internet sitelerinizin son derece hızlı çalışmasını sağlıyoruz.
  • Hosting kurulumu sırasında oluşabilecek problemleri hızlı bir şekilde hallederek sorunsuz hizmet sunuyoruz.
  • Dosyalarınızın güvenliğini son derece kaliteli bir şekilde sağlayarak veri kaybı yaşamanıza engel oluyoruz. Timsah Ajans farkı ile verilerinizi tamamen koruyoruz.
  • Siz değerli müşterilerimize farklı çözümler üreterek uygun fiyatlar ile kaliteli hosting paketleri almanızı sağlıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Timsah Ajans olarak yılların tecrübesinin üzerine yılların bilgi birikimini de ekleyerek siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet sunuyoruz. İşlemlerin öncesinde veya sonrasında teknik destek vermeye devam ediyor, sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sektörde ki referanslarımız sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanıyor ve bu güveni karşılıksız bırakmıyoruz.

Menü